Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme Hizmetimiz

Sitemizden kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ödemeleriniz Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirilerek tahsil edilir. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Garanti Bankası'nın 2048 bit İşletmeci Standartlı SSL Sertifikası'nı kullanmaktadır.

Gizlilik

Entina Makina, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Entina Makina, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde entina.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin entina.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları sadece Entina Makina bünyesinde kullanılmaktadır.
 entinamakina.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Entina makina bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.