İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

İade talebinizi isteğinize göre değişim veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.
İade işlemini yapmak için,
info@entinamakina.com  e-posta adresine sipariş numaranızı ve iade veya değişim talebinizi bildirin.

Batı Sitesi Mahallesi Gersan Sanayi Sitesi 2321. Sokak No:2-4 Yenimahalle/ ANKARA adresine iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderdiğinizden emin olunuz. İade işlemlerinde kargo bedeli göndericiye aittir. Karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücreti iade bedelinden düşecektir. İade işlemlerinde MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.  Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmesi koşulu ile tamamlanabilir.
Faturanızın arkasında yer alan iade sebebi ve yapılmasını istediğiniz işlem seçeneklerinden size uygun olanı işaretlemeniz gerekmektedir.

Kişiye özel yapılan ürünlerimizde iade veya değişim yapılamamaktadır. Ürün yapım aşamasından kaynaklanan hasarlar durumunda tarafımıza bilgilendirildiğinde dikkate alınarak bir dönüş yapılacaktır.

Siparişinizin size ulaştıktan itibaren 7 gün içerisinde iade veya değişim talebinde bulunulduğunda kargo ücreti dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecektir.

İade kargonuz Entina’ya ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, info@entina.com adresine hesap bilgilerinizi gönderdikten sonra 5 (beş) iş günü içerisinde geri ödeme işleminiz gerçekleşmektedir. Bankadan kaynaklı bir gecikme yaşanırsa tarafınıza bildirilecektir.